
влевовправо
Електромухобійка Vayox IKV-991 на акумуляторі
- В наявності
- Код: 5905490802552
1 040 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромухобійка Vayox IKV-991 — зручне та надійне рішення для боротьби з літаючими комахами, такими як комарі, мухи, мошки, оси, міль тощо.
Мухобійка працює від акумулятора 18650 ємністю 1200мАг, що робить її зручною у використанні в будь-якому місці. Не доведеться турбуватися про наявність розетки чи батарейок.
Заряджається пристрій завдяки підставці-док-станції близько 3 годин. Час роботи також становить 3 години.
Рівень заряду відображається на світлодіодному екрані, розташованому на рукояті мухобійки.
При контакті з внутрішньою сіткою, на яку подається напруга 3000 В, комаха отримує смертельний удар. Такий спосіб знищення комах дозволяє уникнути плям на стелі та стінах. Для людей і тварин ракетка від комах абсолютно безпечна.
Електромухобійка може працювати у двох режимах:
1) Коли перемикач знаходиться в положенні ON1, прилад працює як звичайна ручна електромухобійка, без підсвічування. При утриманні круглої кнопки на сітку подається напруга.
2) Положення перемикача - ON2. Прилад встановлюється в док-станцію нерухомо, напруга на сітку подається постійно, при цьому для приваблення комах 6 світлодіодів випромінюють світло у спеціальному спектрі.
Під час роботи пристрою на екрані в правому верхньому куті відображається зелена піктограма, яка позначає наявність напруги на сітці.
Запобіжні заходи:
Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовувати воду для очищення сітки. Не торкатися до сітки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 305 г |
| Довжина | 520 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Мухобійка електрична |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1200 мА·год |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Кількість світлодіодів | 6 шт |
| Комплектація | Прилад, підставка док-станція, кабель USB |
| Напруга розряду | 3000 В |
| Розмір упаковки | 535 х 245 х 50 мм |
| Роз'єм | Type-C |
- Ціна: 1 040 ₴








