
влевовправо
Відлякувач тварин, птахів, кажанів на сонячній батареї MS-211
- В наявності
- Код: 3471 243
750 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач тварин допоможе позбутися небажаних диких тварин (лисиць, оленів, кроликів, білок, собак, кішок, кажанів), птахів (сов, яструбів) та гризунів на фермах, стоянках, горищах, газонах, у дворах, садах, сараях, курниках.
Ефективність дії відлякувача досягається завдяки комбінації ультразвуку та миготливих червоних та білих спалахів. Робота відлякувача ніяк не впливає на людину та навколишнє середовище, а також не завдає шкоди тваринам, птахам та гризунам, яких необхідно вигнати з території.
Ультразвук зі змінною частотою (20кГц-36,5КГц) діє на слухову та нервову систему, світлові спалахи білого кольору - на зорову, а червоне світло тварини та птиці сприймають, як вогонь, якого бояться. Таким чином тварини, птахи та гризуни просто залишають місце, де їм некомфортно.
Прилад можна використовувати як всередині приміщення, так і зовні, вибравши відповідний режим. Ступінь захисту IP44 та ABS пластик дозволять приладу продовжувати працювати навіть у негоду.
Відлякувач має вбудований літієвий акумулятор місткістю 500 мАг, який заряджається від вбудованої сонячної панелі протягом світлового дня або від USB у разі тривалої відсутності сонячних днів або установки в приміщенні.
Прилад необхідно прикріпити на стовп, паркан, стіну на висоті від 30 см до 2,4 м на рівні очей того шкідника, якого необхідно прогнати. Для кріплення у приладі є спеціальний отвір, елементи кріплення у комплекті. Перед приладом не повинно бути перешкод, оскільки це знизить результат відлякування. Для більшої ефективності рекомендується встановлювати кілька приладів, спрямовуючи їх у різні боки.
Режими роботи:
Якщо прилад не під'єднано до джерела живлення за допомогою кабелю, що входить до комплекту, то:
- у положенні «OFF» він повністю вимкнений
- у положенні «1» відлякування відбувається за допомогою ультразвуку
- у положенні «2» відлякування відбувається за допомогою ультразвуку вдень, а в темний час доби до ультразвуку додаються два спалахи червоного та один спалах білого світла, що чергуються кожні 5 секунд
Якщо прилад під'єднано до джерела живлення за допомогою кабелю, червона індикація свідчить про процес його заряджання, біла - прилад заряджений:
- у положенні «OFF» світло світлодіодів горить постійно
- у положенні «1» і «2» до світла приєднується ультразвук
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 20 м |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ліхтарика | Так |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Сектор дії | 110 ° |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Вага | 85 г |
| Висота | 73 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 29 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Lithium 3.7 В / 500 мА·год |
| Час заряджання | 1,5 години |
| Час роботи | 72 часа |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Прилад, кабель USB (25 см), елементи кріплення |
| Матеріал | ABS пластик |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Розмір упаковки | 95 х 75 х 30 мм |
| Роз'єм | Type-C |
| Частота | 20 - 36,5 кГц Гц |
- Ціна: 750 ₴







