
влевовправо
Шипи від птахів і тварин, 0.5 м (висота шипа 3 см) Коричневий
- В наявності
- Код: 347 534
80 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективний засіб для захисту парканів, дахів, фасадів, карнизів, кондиціонерів, підвіконь від птахів, котів та інших тварин.
Удосконалена модель із гострими шипами, заввишки 3 см.
Довжина секції 50 см.
Кріпляться за допомогою силіконового клею, стяжок або шурупів. Правильно розташовувати секції впритул одна до одної. Виготовлені з пластику, який стійкий до ультрафіолетових променів і погодних умов, міцний і довговічний.
Шипи на основі розташовані в три ряди. Кожен ряд можна надламувати, загинати, вирізати до потрібного розміру або свердлити додаткові отвори. Також завдяки насічкам секція легко ділиться на 5 відрізків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи, Кішки |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Кішки, Птахи |
| Комплектація | Секція — 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 80 ₴








