-3%влевовправо
Кротоловка тунельна Chomik 3637
- В наявності
- Код: 5901292653637
320 ₴
310,40 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста та ефективна кротоловка, дозволяє швидко розв'язати проблему зі шкідниками на городі, клумбі та садових ділянках.
Тунельна кротоловка з обох сторін має дверцята, які відкриваються тільки всередину. Таким чином, коли кріт потрапляє в пастку, вибратися назад він вже не може.
У верхній частині пастки є отвір для зручного моніторингу вмісту пастки. Досить розкрити фольгу або дерен, щоб перевірити, чи спійманий шкідник.
Спосіб застосування:
Встановити пастку у підземний хід отворами для спостереження вгору. Щоб ґрунт та світло не потрапили всередину, накрити згори фольгою. Двічі на день перевіряти, чи не впійманий крот або полівка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Размеры | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Кроти |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | корпус — жорсткий ПВХ, дверцята — оцинкована сталь |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Пастка |
- Ціна: 310,40 ₴


