-3%влевовправо
Щуроловка - металева клітка середня
- В наявності
- Код: 6971135078001
380 ₴
368,60 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щуроловка являє собою металеву клітку зі спеціальною потужною конструкцією, що дозволяє ловити щурів і мишей, не вбиваючи їх.
Усередині пастки є спеціальний штир, на який з одного боку насаджується приманка, а з іншого боку, чутливе до руху, запірне кріплення дверці.
Щуроловка-клітка може бути використана в різних приміщеннях, а також відкритих територіях.
Клітка складна, що дуже зручно для транспортування і зберігання.
Розмір пастки гризунів: 120 х 120 х 250 мм.
Клітка відправляється у складеному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Гризуни, Щури, Миші |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Клітка в розібраному вигляді — 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Принцип дії | пастка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 368,60 ₴



