-3%влевовправо
Пастка щурів та ласок Hunter 9040
- В наявності
- Код: 5908278962226
620 ₴
601,40 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка Hunter призначена для вилову щурів, ласок і інших дрібних тварин.
- Відмінно підходить для лову живих гризунів
- Міцна пружина дозволяє гризунам проникати всередину і не випускає назовні
- Перевірений в експлуатації в домашніх господарствах, на складах і промислових об'єктах
- Має надійний механізм, який забезпечує оптимальну чутливість до рухів гризунів
- Міцна конструкція з дерев'яною основою товщиною 12 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Білки, Гризуни, Щури, Миші |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | Оцинкована сталь, дерево |
- Ціна: 601,40 ₴


