-3%влевовправо
Ворон для відлякування птахів з крилами
- В наявності
- Код: 5902388535790
470 ₴
455,90 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Макет летючого ворона - це відлякувач, що відмінно підходить для боротьби з голубами, шпаками, дроздами, синицями.
Підвісити макет можна на балконі, на дереві, підвісити на кутах будівель. Слід зазначити, що зовнішній вигляд ворона не зіпсує фасад будівель, а навіть навпаки додасть унікальність.
При цьому можна отримити відмінний засіб від докучливих птахів і цікавий штрих в дизайні.
Макет виготовлений з високоякісного, термостійкого пластику чорного кольору.
Найпростіший та ефективний відлякувач птахів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Біологічний |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Лійка, крила, шнур |
| Матеріал | ABS пластик |
- Ціна: 455,90 ₴


