-3%УФ лампа Gleecon F15T8/BL368 - 15 Вт
- В наявності
- Код: 5902221620041
370 ₴
358,90 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
UV-A лампа Gleecon F15T8/BL368 - 15 Вт.
Призначена для електричних знищувачів комах Noveen IKN30, IKN36, IKN230 Economic.
Довжина лампи з контактами: 450 мм
Довжина лампи без контактів: 436 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 15 Вт |
| Робоче положення | Універсальна |
| Термін експлуатації ламп | 8000 час |
| Тип ламп | Т8 / BL |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Цоколь | G13 |
- Ціна: 358,90 ₴

