-3%Пастки для ос ProGarden, 2 шт
- Готово до відправки
- Код: 87192028212602
360 ₴
349,20 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастки для ос ProGarden використовуються для вилову ос та мух. Виготовлені з якісного, щільного та екологічно чистого пластику.
Пастки можна використовувати багато разів, міняти при цьому слід лише приманку за необхідності. Робити це слід з особливою обережністю, переконавшись, що всі комахи всередині пастки мертві. Також заміну приманки необхідно проводити у вечірній час, коли комахи неактивні.
Як приманку рекомендуємо використовувати спеціальні приманки для ос або мух (професійні приманки не приваблюють бджіл), або можна використовувати розчинений у воді мед, фрукти, солодкі фрукти, сиропи, соки.
Пастки дуже прості в установці та застосуванні. Достатньо відкрити їх, залити приманку у нижню частину, закрити та пастки готові. У верхній частині корпусу є невелике вушко з мотузкою для підвішування пастки. Пастки можна поставити або підвісити неподалік місця скупчення або проживання комах.
У коробці комплект із 2 пасток з мотузками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 80 мм |
| Колір | Зелений |
| Размеры | |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Мухи, Оси |
| Комплектація | Пастка — 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комах, що літають |
| Особливості | Багаторазового використання |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Розмір упаковки | 160 х 90 х 90 мм |
| Тип | Пастка/знижувач комах |
- Ціна: 349,20 ₴

