Розетки: 2х230В/16А + 1х380В/16А; 3 фазний (230/400В)
Газо-бензиновий генератор INVO H9000DТ-G — це надійний помічник в домашньому господарстві, на дачі чи на будівництві. Цей компактний і потужний агрегат допоможе забезпечити вас енергією, коли основна електромережа відмовить.
Максимальна потужність генератора становить 7.7 кВт, а номінальна - 7.2 кВт. Завдяки використанню мідної обмотки альтернатора, генератор забезпечує стабільну роботу і довговічність. Авторегулятор напруги (AVR) забезпечує стабільність вихідної напруги, що є критично важливим для безпеки підключеного обладнання.
Оснащений об'ємним паливним баком на 28 літрів, генератор може працювати протягом тривалого часу без додаткового підключення. При цьому, об'єм двигуна становить 458 cm3, що гарантує стабільність його роботи.
INVO H9000DТ-G легко запустити за допомогою ручного чи електричного стартера. Матеріал обмотки альтернатора - мідь, що є гарантом його довговічності. Також важливо відзначити, що гарантійний термін на цей генератор становить 3 роки.
Вага генератора складає 95 кг, що робить його порівняно легким і зручним для перенесення.
Якщо ви шукаєте де можна купити газо-бензиновий генератор, INVO H9000DТ-G - це прекрасний вибір для тих, хто цінує якість і надійність. Цей генератор газо-бензиновий можна купити в нашому інтернет-магазині INVO UNION, де ми гарантуємо швидку доставку та професійний сервіс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INVO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.2 кВт |
| Максимальна потужність | 7.7 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 458 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Потужність двигуна | 30 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Вага | 95 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 39 799 ₴







