Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасна, практична садова лавка GARDEN LINE - незамінний елемент дизайну будь-якого саду. Вона чудово виглядає біля водних струмків і садових фонтанів. Також вона є чудовим рішенням для любителів пополудневого читання у затишку власного саду. Зручна лавка з підлокітниками виготовлена зі сталевої рами. Сидіння і спинка виготовлені з пласта, що імітує дерево. В комплекті є всі необхідні з'єднувачі, гвинти та інструкція з монтажу.
• Довжина: 125 см
• Ширина: 60 см
• Висота: 80 см
• Матеріал виготовлення: сталь / пластик
• Колір спинки і сидіння: коричневий
• Максимальне навантаження: 150 кг
• Надійна, збірна конструкція
• Сталева рама з порошковим покриттям D28 * 0,8 мм і 25 * 25 * 0,8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 125 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 80 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S |
- Ціна: 3 562 ₴


