
влевовправо
Ручний домкрат для гіпсокартону, вікон, дверей Bass Polska 3447
- В наявності
- Код: 3447
897 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
РУЧНИЙ ДОМКРАТ ДЛЯ ПАНЕЛЕЙ, ВІКОН, ДВЕРЕЙ
- Матеріал: сталь/алюміній
- Загальна висота: 252 мм
- Висота підйому: 143 мм
- Вага, що піднімається: 50 кг
- Статична вага: 100 кг
Домкрат ручний для підіймання предметів стане незамінним помічником при ремонтно-будівельних роботах та генеральному прибиранні.
Ручний витяг дозволяє піднімати меблі під час прибирання, регулювати ніжки, вирівнювати обладнання і т.д.
Ручний будівельний витяг Bass Polska виявиться незамінним для монтажу гіпсокартонних листів, закладення віконних і дверних коробок, а також установки дверних коробок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підйому | 1.43 м |
| Вантажопідйомність | 50 кг |
| Тип обладнання | Підйомник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 252 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
- Ціна: 897 ₴




