
Складаний масажний стіл Аспект
Цей стіл використовується в масажних салонах, косметологічних кабінетів, фітнес і тренажерних залах, для проведення різних косметологічних, спа процедур. Для виготовлення основної конструкції масажного столу використовується якісний, твердопородний бук, амортизаційний шар зроблений із високощільного пінополіуретану.
Особливості масажного столу Aspect:
- 6 міліметровий шар фанери;
- Стіл дуже стійкий та не скрипить;
- Наявність великого, овального вирізу для обличчя;
- Наявність на ніжках подвійних болтів, завдяки яким регулюється висота;
- На ніжках кушетки встановлений спеціальний захист;
- Наявність дуже зручних підлокітників;
- Наявність зручних ручок для транспортування столика;
- Наявність спеціальної подушки для підголівника;
- Наявність гвинта, завдяки якому регулюється рівень стисненості замка;
- Наявність регульованої полички для рук.
Комплект містить:
· Масажний стіл Аспект;
· Транспортувальна сумка;
· Пілочка для рук;
· Підлокітники;
· Підголівник зі спеціальною подушкою.
Технічні параметри столу:
· Маса (нетто) — 14 кілограмів
· Максимальне навантаження приблизно 250 кілограмів;
· Довжина самого столу — 185 сантиметра;
· Ширина столу - 70 сантиметрів;
· Висота регулюється до 87 сантиметрів;
· Розміри підлокітників: 35х11 сантиметрів;
· Довжина підголівника — 28 сантиметрів;
· Розмір полички для рук: 42х21 сантиметрів;
· Розміри вирізу для обличчя вгорі: 21х11 сантиметрів, у низу ширина — 6 сантиметрів.
Варіанти кольорів: світло-бежевий, чорний, фіолетовий
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 260 кг |
| Виробник | NEWTEC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2130 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Ширина столу з підлокітниками | 920 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 620 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 870 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 6 350 ₴









