Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний складаний стіл Прем'єр
Premiere стіл масажний дерев'яний двосекційний, призначений для проведення якісних масажних, косметичних, дерматологічних, SPA-процедур і інших процедур, які проходять при положенні пацієнта « лежачи ».
Призначений:
- для будь-яких різновидів масажних практик;
- всіляких косметологічних і SPA-процедур;
- для використання в масажних салонах і кабінетах, кабінетах косметології, салонах краси, масажних зонах тренажерних залів і фітнес-центрів, SPA-салонах, салонах татуажу та пірсингу
Матеріали виготовлення кушетки:
- Матеріал рамної конструкції складаного столу Прем'єр — високоякісний бук твердих порід.
- Ніжки — високоякісний бук, покритий шаром водорозчинного лаку.
- Покриття столу виготовлено з олійно- і вологостійкого PVC товщиною 0,8 мм.
- Амортизаційний шар складаного стола Прем'єр виготовлений із пінополіуретану високої щільності.
Характерні особливості столу Прем'єр:
- товщина фанери 6 мм, стіл не скрипить і не хитається;
- зручний великий виріз для обличчя в столі, що закривається подушечкою, має овальну форму;
- подвійні болти на ніжках для регулювання висоти забезпечують чудову стійкість і безпеку під час проведення процедур;
- прогумовані сталеві троси;
- захист для підлоги на ніжках;
- зручні підлокітники з металевими напрямними;
- міцна тришарова ручка для зручного транспортування столу, виготовлена з PVC;
- подушка для підголівника має анатомічне заглиблення для обличчя;
- підголівник регулюється у 2 площинах, його металеві напрямні діаметром 2 см не ламаються, на відміну від пластикових;
- з протилежного боку замка підголівника є гвинт, який регулює ступінь стиснення замка;
- поличка для рук регулюється за висотою за допомогою ремінців.
Технічні характеристики:
- довжина столу Прем'єр (без урахування довжини підголівника) — 185 см;
- ширина столу (без урахування ширини бічних підлокітників) — 70 см;
- висота столу (регулюється) — від 62 до 87 см;
- зміна висоти столу — 9 положень із кроком 3,2 см,
- подушка: багатошарова система піни 4 см завтовшки
- підлокітник: довжина — 35 см, ширина — 11 см
- довжина підголівника — 28 см,
- розміри полички для рук під підголівником: довжина — 42 см, ширина — 21 см;
- розмір вирізу для обличчя: довжина — 21 см, ширина у верхній частині — 11 см, ширина в нижній частині — 6 см;
- маса нетто столу — 14 кг;
- максимальна межа динамічного навантаження на стіл — 250 кг.
До комплекту столу входять:
- знімний регульований підголівник із подушкою для обличчя;
- поличка для рук;
- бічні підлокітники;
- сумка для перенесення та зберігання столу.
Варіанти кольору оббивки столу: Чорний, Світло-бежевий або Фіолетовий.
Складані столи Прем'єр мають марку CE, виробництво сертифіковане за системою якості ISO 9001.






| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Виробник | NEWTEC |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2130 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 620 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 870 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 6 099 ₴










