Під час вилазки на природу хочеться обов'язково потішити себе гарячою стравою — кулеш, вуха, смажена картопелька та безліч інших смаколиків. Для тих, хто не любить розводити великий багаття і потім прибирати за собою залишки сгарща, створена ракетна міні піч. Щоб її розпалити, досить буде зовсім невеликої кількості дрібних дров. Так, поліна та пеньки можна залишити для інших потреб.
Похідна турбопічка виготовлена з міцної сталі, завтовшки 3 мм, якої вистачить для тривалого багаторазового використання. Зовнішні габарити (по найширших точках): 32х41х51 см (ШхДхВ). Для 3-4 осіб такої печі буде досить і води нагріти, і їжі приготувати.
У комплекті Ви отримуєте:
- дров'яна турбопічка
- сталева підставка
- кочерга
Турбопіч постачається в розібраному вигляді для здешевлення вартості транспортування. Зібрати її зовсім нескладно — ви й оком не встигнете моргнути, як уже розпалятимете піч і спостерігатимете за язиками полум'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 410 см |
| Оптимально для кількості людей | 4 |
| Типи палива | Тверде паливо, Щіпка |
- Ціна: 1 830 ₴









