Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Похідна ракетна піч — це чудовий аксесуар і для дачі, і для вилазок на природу. Працює турбопіч на дровах (а також гілках і пелетах), яких (за допомогою своєї конструкції) споживає набагато менше, ніж під час розведення звичайного багаття. Але водночас має потужну тягу та гарну продуктивність.
Пічка легко розбирається й займає в такому вигляді зовсім мало місця.
Ракетна піч має габарити 380х110х270 мм (ВхШхГ), виготовляється зі сталі 3 мм.
Турбопіч може використовуватися разом із дисковою сковородою для приготування їжі, а також із казанкою й іншим сумісним обладнанням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Господарсько-побутова |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети, Тріска, Дрова, Кора |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 447 ₴






