Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Четверта буржуйка з нової серії. Виготовлена, як і весь модельний ряд, зі сталі завтовшки 3 мм. Колосник виготовлений з сталі 4 мм. Для кращої продуктивності до стандартної печі додали ребра з боків по 4 шт. з кожного боку.
Для виходу диму до буржуйки приварений димохід на трубу, діаметром 100 мм. У нижній частині розташований колосник на висоті 80 мм від дна.
Діаметр плиток — 190 мм і 100 мм.
Габарити топки: 174х170 мм
Габарити самої Буржуйки:
- висота 700 мм (з них ніжки — 150 мм)
- довжина 509 мм
- ширина 475 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 514 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 509 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина топкових дверцят | 174 мм |
| Висота топкових дверцят | 170 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова |
- Ціна: 6 553 ₴







