
влевовправо
Буржуйка сталева мала на дровах "Домовичок" Сплячі печі для дачі, гаража, невеликих приміщень
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-12
3 833 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова міні - буржуйка - оптимальний варіант для тих, кому потрібно забезпечити собі обігрів, але немає можливості провести газопровід, або використовувати електричні конвектори.
Буржуйка має сталеві дверцята з запором, нижнім Це ящик для золи, а також димар у верхній частині корпусу.
Чому ж досі вибирають буржуйки? Відповідь проста. По-перше, велика вистава використаного палива - від щепи до торф'яних брикетів. По-друге, компактні габарити. По-третє, простота конструкції (а чим простіше конструкція, тим менше з нею проблем у майбутньому).
Мала буржуйка розрахована на маленькі приміщення (до 15-20 м2 року). І сама по габаритам невелика, щоб поміститися навіть у відділення Нової пошти "до 30 кілограмів".
Габарити:
- Висота 60 см
- 25 см завширшки
- 40 см (з ручкою - 50 см)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети, Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Кора |
- Ціна: 3 833 ₴







