
влевовправо
Буржуйка, сталева піч на дровах із варильною поверхнею Bronze, опалювально варильна
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-9
5 199 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо дача для вас не просто ще один елемент нерухомості за містом, а місце, де ви проводите дні (а часом і вечора), то варто подбати про те, щоб забезпечити собі теплоту.
Сталева буржуйка на дровах — це гарна пічка з варильною поверхнею, щоб і нагріти приміщення, і приготувати обід.
Підійде така пічка буржуйка для дачі, заміського будинку, невеликого виробництва та інших територій, на яких потрібне обігрівання та/або приготування їжі.
Працює буржуйка на дровах. Має містку топку, яка забезпечить годинник чудового обігрівання.
Для виходу диму до буржуйки приварений димохід на трубу, діаметром 100 мм. У нижній частині розташований колосник.
Габарити:
- висота 700 мм
- довжина 509 мм
- ширина 314 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опально-варювальна |
| Тип палива | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь, 3 мм товщина |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Стан | Нове |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 509 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Типи твердого палива | Тріска, Дрова |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 509 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова |
- Ціна: 5 199 ₴










