
Камінокомплект ArtiFlame ALBION AF23S БІЛИЙ (зі звуком) Максимальна реалістичність БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- Немає в наявності
- Код: ALBION AF23S WB
25 000 ₴
Електрокамін ArtiFlame Albion AF23S білий
Albion AF23S білий – це багатофункціональний електрокамін універсального застосування від європейського виробника ArtiFlame. Вирізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд і ефективну систему обігріву.
Завдяки вишуканому дизайну гармонійно впишеться в інтер’єр.
Модель є вдалою альтернативою традиційному дров’яному каміну за функціональними та декоративними параметрами.
Електрокамін виготовлений із високоякісних матеріалів, відповідає вимогам безпеки й енергоефективності, простий в експлуатації.
Матеріал камінного порталу – МДФ – здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й більш стійкий до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Портал покритий декількома шарами фарби та лаку.
Ефект полум’я ідеально відтворює справжній вогонь. Реалістичний муляж полін і звук горіння вогню створюють максимальну подібність з дров’яним каміном. Широке панорамне скло забезпечує чудовий огляд з різних кутів.
Камін швидко і рівномірно обігріває приміщення площею до 30 квадратних метрів у заданому діапазоні від 17 °C до 27 °C. За потреби обігрів можна відключати.
Модель оснащена сучасним світлодіодним освітленням, що споживає мінімальну кількість електроенергії.
Керування здійснюється з пульта дистанційного керування або за допомогою кнопок на передній панелі.
Камінний портал постачається у зібраному стані та не потребує складання, що дозволить уникнути пошкоджень і помилок під час монтажу, а також суттєво зекономить час та зусилля. Цілісність конструкції порталу гарантує відсутність зазорів і щілин між його елементами.
Електрокамін ArtiFlame Albion AF23S білий неодмінно стане центральним елементом інтер’єру, а також забезпечить приємну і затишну атмосферу в оселі незалежно від пори року і погоди.
Головні особливості та переваги
-
Стильний дизайн
-
Конструкція з високоякісних матеріалів
-
Широке панорамне скло
-
Звук горіння вогню
-
Тип встановлення: пристінний
Реалістичний ефект полум’я
-
Енергоощадне світлодіодне освітлення з енергоспоживанням всього 4 Вт
-
Технологія візуалізації полум’я ідеально відтворює вигляд живого вогню
-
Регулювання яскравості полум’я: 3 рівні
Ефективний обігрів
-
Площа: до 30 квадратних метрів
-
Потужність: 1,8 кВт
-
Регулювання температури: від 17 °C до 27 °C
-
Цифровий термостат
-
Захист від перегріву
-
Датчик відчиненого вікна
-
Програмування автоматичного обігріву
Зручне керування
-
Дистанційне з пульта
-
Ручне за допомогою кнопок на передній панелі
-
Таймер вимкнення від 30 хвилин до 6 годин
-
Цифровий дисплей
-
Індикатор функцій
-
Ефект полум’я працює незалежно від обігріву
-
Можливість використання цілий рік з обігрівом або без
Габаритні розміри
-
Ширина: 110 см
-
Висота: 90,6 см
-
Глибина: 34,9 см
Комплект постачання
-
Камін
-
Портал
-
Пульт дистанційного керування
-
Кабель 1,5 м з вилкою
-
Елементи кріплення
-
Детальна інструкція з експлуатації та встановлення
-
Гарантійні зобов’язання
-
Опакування для безпечного транспортування і зберігання
Додаткова інформація
-
Гарантія: 12 місяців
-
Маса нетто: 39,5 кг
-
Діагональ вогнища: 23 дюйми
-
Країна реєстрації бренду: Європейський Союз, Україна
-
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Матеріал порталу | Дерево |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1106 мм |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Білий |
| Стиль | Мінімалізм|Прованс|Сучасна класика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 25 000 ₴


