-3%влевовправо
Шкільний пенал, світло-блакитний
- Готово до відправки
- Код: 55870005
129 ₴
125,13 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал виконаний з міцного водовідштовхувального поліестеру. Застібається на блискавку. Підійде будь-якому школяру завдяки своїй функціональності та місткості.
Пенал має одне відділення і зовнішній кишеню на замочку. Всередині - зручна кишеня-сіточка і кілька гумок для фіксації письмового приладдя. Це дозволяє підтримувати порядок у пеналі. Кольорова підкладка допомагає візуально виділити і легко знайти необхідне канцелярське приладдя.
Характеристики:
- Кількість відділень: 1 + сіточка;
- Розміри: 20х8,5х3,5 см;
- Матеріал: поліестер;
- Колір: світло-блакитний.
- Вага: 100 г
Увага: канцелярське приладдя в комплект не входить!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 3.5 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 80 см |
- Ціна: 125,13 ₴




