Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічний Практик
Візок Практик вдало поєднує в собі 2 відкриті полички і 1 висувний ящик.
Ящик на телескопічних направляючих повного висунення.
Візок оснащен 2 металевими ручками і пластиковими колесами для пересування.
Розміри візка:
- ширина 38 см
- глибина 35 см
- висота 70 см
Відстань між поличками 20 см
Габаритні розміри транспортувальної упаковки: 40*35*40 см
Об'ємна вага 10 кг
Фактична вага 7 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | хром |
- Ціна: 2 270 ₴





