Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл-трансформер "УкрЕсте компакт No3".
Стіл в білому кольорі, інший колір під замовлення.
"УкрЕсте компакт No3" є вдосконаленою моделлю свого попередника столу "УкрЭстет компакт" з однією перевагою, а саме наявністю полички з ДСП під лаки, що дає змогу заощадити робоче місце на столі.
Легкість монтажу
Універсальність (Стол можливий як лівосторонній, так і правосторонній).
Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою.
На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Опис:
- висота 730 мм
- довжина 1000 мм (420 мм у складеному стані)
- ширина 500 мм
Стільниця та каркас із ДСП (КроноУкраїна).
Тумба на 3 ящики.
Вариации:
- замок на один ящик
- комплектація пластмасовими колесами
- фасади та торці кришки та надбудови в кольорі
Також стіл можна укомплектувати
Ціна столика вказана в білому базовому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Правосторонній, Лівосторонній, Універсальне |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори | ваніль |
- Ціна: 4 400 ₴




