Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл манікюрний "Престиж"
Комфортний стіл для манікюру призначений для одночасної роботи двох майстрів.
Матеріал виготовлення: ДСП (Кроно Україна) завтовшки 16 мм.
Торці покриті крайкою ПВХ завтовшки 0,6 мм.
У центрі одна тумба з 3 шухлядами, також по одній шухляді є в кожному з столів.
Стіл розрахований на два робочих місця, що неабияк заощадить простір приміщення.
Ящики на телескопічних напрямних. що забезпечує плавне й безшумне відкриття.
Вариации:
- фасад в цвете
- замочок на ящик
- пластикові колеса
- металеві колеса
- виріз для резинок
Габарити ШхВхГ: 180х90х50 см.
Вартість вказана за білий колір.
Можливе виробництво виробу в будь-яких розмірах і кольорах, що віддають перевагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 9 370 ₴






