Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл "Тор"
Корпус манікюрного столу "Тор" виготовлений з ДСП завтовшки 16 мм, обклеєного пластиковою крайкою завтовшки 0,6 мм.
Стільниця обклеєна крайкою завтовшки 2 мм, яка забезпечує міцність торців до пошкоджень.
Дві тумби з місткими поличками.
Розміри:
- висота 800 мм,
- ширина 1200 мм,
- глибина 500 мм.
Ціна столика вказана в білому кольорі, можливі інші кольори.
Можливі варіації:
- замок на ящик
- комплектація пластмасовими колесами
- комплектація металевими колесами
- фасади та торці кришки та надбудови в кольорі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | За бажанням клієнта |
- Ціна: 5 499 ₴




