Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для майстра манікюру "Тріумф"
Одна з найкращих моделей манікюрних столів.
Має 3 місткі ящики, на телескопічних напрямних повного висування.
Сучасний стиль столика стане прикрасою у вашому салоні краси.
Корпус виготовлений із якісного ДСП завтовшки 16 мм, і обклеєного пластиковою крайкою товщини 0,6 мм, кришка ж виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 32 мм — це надає виробу особливого та вишуканого дизайну. Також кришка обклеєна крайкою завтовшки 2 мм, яка забезпечує міцність торців кришки до пошкоджень.
Розміри:
- висота — 750 мм,
- ширина — 1100 мм,
- глибина — 500 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
- Ціна: 4 849 ₴





