
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості складаної канапи "Тріо Комфорт":
- Регулювання висоти ніжок від 70 см до 85 см;
- Регулювання підіймання наголов'я на 10 положень;
- Покриття столу виготовлене з високоякісної екошкіри;
- Основа канапи виготовлена зі сталі, пофарбована білою/чорною полімерною фарбою, стійка до стирання та подряпин;
- Амортизаційний шар канапи виготовлений із пінополіуретану середньої жорсткості.
Транспортується в коробці 94*22*69 см
Об'ємна вага 36 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Особливості | Захисні накладки на ніжках, Можливість регулювання висоти столу |
| Підголовник | Регульований |
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Товщина подушки робочої поверхні | 50 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1840 мм |
| Довжина столу з підголовником | 1840 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 850 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 700 мм |
| Ширина столу | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал конструкції столу | МДФ |
| Обивний матеріал | екошкіра |
| Колір | За бажанням клієнта |
- Ціна: 5 999 ₴




