Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана канапа "Комфорт" предназначена:
- для будь-яких типів масажу;
- для майстрів з нарощування вій;
- для всіляких косметологічних процедур;
- для татуажа;
- для використання в масажних салонах, у приватних кабінетах косметології, салонах краси, а також удома.
Особливості:
- Часткова ручна система збирання
- Регулювання за висотою від 70 до 80 см
- Стійка
- Поролон 3 см + прошарок синтепону
- Ручка, замок металеві
Додатково: комплектація підголівником
Транспортується в коробці 92*16*64 см
Об'ємна вага 24 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Підголовник | Нерегульований |
| Товщина подушки робочої поверхні | 30 мм |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Захисні накладки на ніжках, Можливість регулювання висоти столу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Довжина столу з підголовником | 1800 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 700 мм |
| Вага | 19 кг |
| Ширина столу з підлокітниками | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |
| Максимальна висота регульованого столу | 8500 мм |
| Матеріал конструкції столу | МДФ |
| Колір | За бажанням клієнта |
- Ціна: 3 870 ₴


