Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для манікюру — самий — незамінна річ у кабінеті майстра нігтьового сервісу.
Манікюрний стіл Стандарт 3 вирізняється цікавим дизайном, має безліч поличок для демонстрації та зберігання лаків і приладдя.
Може бути виготовлений за індивідуальними розмірами!
Широка палітра кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2000 см |
| Матеріал | Білий |
| Тип манікюрного столу | З відкритою вітриною, без витяжки |
- Ціна: 5 250 ₴







