Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для манікюру незамінний помічник майстра нігтьового сервісу!
Цей стіл поєднує в собі компактність, наявність необхідного простору для зберігання обладнання та приладдя і наявність полички для лаків.
Обидві полички закриваються дверцятами на замочки.
!!Можливо, виготовлення тумби під праву або під ліву руку.
Між стільницями 12 см.
Дверцята 40*28 см.
Ціна вказана за стіл у білому кольорі.
Транспортувальні розміри 63*40*60 см, 100*60*7,5 см, 60*3,5*50 см, 3 місцями.
Об'ємна вага 57 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Правосторонній, Лівосторонній |
| Опори тумби | Ніжки |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 780 мм |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Білий |
| Тип манікюрного столу | З відкритою вітриною, без витяжки |
- Ціна: 4 450 ₴











