Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найзамінніший помічник майстра манікюру та педикюру — манікюрний стіл.
Стіл для манікюру Економ продуманий до дрібниць: на поличках майстер може розмістити всі використовувані в роботі препарати та інструменти, а складана стільниця дасть змогу за потреби заощадити робочий простір.
Полички тумби наскрізні, що дає змогу використовувати стола як під праву, так і під ліву руку.
У складеному вигляді стіл займає невеликий простір, може використовувати як тумба.
Можливе виготовлення столу індивідуальним замовленням із різних матеріалів, заданих розмірів.
Ціна вказана в базовому білому кольорі.
Висота між поличками в тумбі 20 см, довжина пілочки 23 см.
Об'ємна вага 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Полку для приладдя, Захисні накладки на ніжках |
- Ціна: 2 573 ₴







