Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісний столик візажиста з дзеркалом MINI
Робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера має компактні невеликі розміри та функціональний висувний ящик.
Розміри обладнання: 60 см x 30 см x 120 см.
Розміри дзеркала: 40 см х 90 см.
Особливості робочого місця:
- Потужна підсвітка дзеркала розрахована на 15 світлодіодних ламп дає гарне освітлення під час роботи.
- Дзеркало має окремий вимикач світла.
- Стіл із підсвіткою обладнаний 1 просторим висувним ящиком для зберігання інструментів.
- Повністю готове робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера.
Під замовлення широкий вибір комбінацій і комплектації.
Ціна вказана за базовий білий колір!
Цоколь для ламп: Е14
Термін виготовлення : 5 - 7 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 5 473 ₴



