Найпопулярніша модель стаціонарної Кушетки!
Кушетка UK 19 чудово впишеться в інтер'єр салону та кабінету. Колір оббивки на вибір!
Виготовлена в мінімалістичному дизайні, підходить для виконання косметологічних процедур:
- нарощування вій,
- перманентного макіяжу
- масажу.
Кушетка складається з трьох секцій, завдяки чому є можливість регулювання нахилу спинки та ножної частини.
Розкладається до горизонтального положення і складається у формі крісла!
Особливості канапи:
- металева основа
- ніжки пофарбовані білою полімерною фарбою, стійкою до подряпин і барвників
- фіксована висота канапи
- механічне регулювання положення спинки та ножної частини
- пінополіуретановий наповнювач (м'який шар) заввишки 8 см
- матеріал оббивки: ПВХ, вінілкожа
Можливі кольори: білий, слонова кістка, бежевий, червоний, чорний
Ми раді представити вам нашу кушетку-крісло масажний стіл, що ідеально підходить для професійних косметологічних процедур. Ця кушетка-крісло призначена для забезпечення максимального комфорту та зручності як для клієнта, так і для косметолога.
Наш масажний стіл виготовлений із якісних матеріалів, що забезпечує довговічність і надійність його експлуатації. Крім того, його конструкція передбачає регулювання висоти, нахилу та положення підлокітників і підголівника, що забезпечує оптимальні умови для проведення процедур.
Кушетка-крісло масажний стіл ідеально підходить для використання в салонах краси, косметологічних кабінетах, санаторіях та інших місцях, де проводяться
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | ПВХ, кожвініл |
- Ціна: 8 700 ₴










