Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічний білий на 4 полички.
Тепер поличок стало більше, а отже, й більше місця для розміщення необхідних під рукою інструментів і витратних матеріалів!
Особливості моделі:
- 4 полички
- пластикові колеса
- 2 металеві ручки
- відстань між полицями 20,5 см
Транспортується в розкладеному вигляді,
Габарити транспортувальної коробки 40*35*28 см
Об'ємна вага 10 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 730 мм |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип візка | відкрита |
| Виробник | Ukrestet |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | хром |
- Ціна: 1 470 ₴





