Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Металевий візок косметолога — незамінний помічник майстра.
- Візок металевий, пофарбований у чорний колір, легко піддається дезінфекції хім. препаратами.
- Візок мобільний, на металевих коліщатка, а отже, майстер завжди зможе мати під рукою потрібний для роботи аксесуар
Косметологічний візок Профі чорна ТМ Ukrestet
| Характеристики | |||
| Ширина | 49,5 см | ||
| Глибина | 39,5 см | ||
| Висота | 73 см | ||
| Висота між полицями | 31 см | ||
Транспортувальні параметри упаковки: 1-е місце 27*5*73 см, 2-е місце 50*40*10 см, 2 місця.
Об'ємна вага з пачкою 10 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | метал |
| Полиці | метал |
- Ціна: 5 350 ₴



