Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічний "Стандарт 2"
Висока та зручна, мобільна, містка й елегантна.
Параметры:
Висота 80 см
Пілочка 45*35 см
Відстань між полицями 30 см
Ящик усередині 36*26*12 см
- Візок у білому кольорі
- 2 ручки
- На коліщатках
- 2 ящики
Транспортується в коробці 47*40*43 см
Об'ємна вага 20 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | венге магія + дуб молочний |
- Ціна: 2 700 ₴









