Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок невеликого розміру зі скляними поличками. Візок можна використовувати як у косметології, так і в перукарнях, манікюрних кабінетах, медичних установах.
Візок відкритого типу дуже практичний, дає змогу зберігати невеликі косметологічні (манікюрні, педикюрні, перукарські) інструменти або засоби, не займає багато місця і чудово вписується в будь-який інтер'єр. Скляні полички легко очищаються від будь-яких забруднень.
- металевий профіль, біле порошкове фарбування стійке до подряпин і барвників;
- 3 полиці з матового скла;
- ручки для пересування візка;
- колеса пластикові
Розміри: 54х30х75(h) см
Паковання: 73х32х12 см
Вага брутто: 8,265 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Матове скло |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 899 ₴



