Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Канапа косметологічна Економ з автоматичною складанням.
- Стіл двосекційний складаний.
- Автоматична система збирання, легко та швидко складається у валізу.
- Ніжки хромовані сталь.
- Оббивка екошкіра, кольори: білий, слонова кістка, бежевий, червоний, чорний. Також можна виготовляти в інших кольорах під замовлення.
- Товщина поролону 1 см.
- Ширина: 60 см.
- Довжина 180 см.
- Висота 70 см.
- Ручка текстильна, замок липучки.
- Максимальне навантаження 200 кг
Транспортується в коробці 92*16*62 см
Об'ємна вага 20 кг
Важливо! Під час виробництва канапок серії "економ" використовуються дерев'яний брус і поролон другого класу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Максимальна висота | 700 мм |
| Мінімальна висота | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | OSB |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 2 500 ₴









