
Манікюрний стіл "Овал Білий з червоним фасадом і торцем
- В наявності
4 400 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл манікюрний "Овал" зі складаною стільницею.
- Розмір: 100*50 см висота 73 см.
- Стіл трансформер зі складаною стільницею.
- З пілочкою для лаків
- Пілочка 50*8*45 см
- Деталі ящиків всередині можуть відрізнятися за кольором.
- Довжина тумби 38 см
- Висота пілочки в тумбі 16 см, глибина 43 см
- Параметри ящика всередині 36*26*8 см
Вартість вказана за стіл без замків.
- замок 1 шт - 80 грн.
Допуски за розмірами столу 20-40 мм. Об'ємна вага столу 40 кг, транспортується 2 місцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Правосторонній |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Складаний |
| Колір | Білий з червоним фасадом і торцем |
- Ціна: 4 400 ₴

