Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний столик — естетичний і елегантний, важливий помічник у роботі майстра.
Ящики повного висування на телескопічних напрямних.
Матеріал — ламінована ДСП.
Ручки металеві.
- обладнаний металевими коліщатками
- має 4 ящики й 1 поличка
- зручні ручки
- місткий
- висота ящика 10 см
- бортик 6,2 см
- параметри ящика всередині: 36*36*10 см
Параметри транспортувальної коробки 45*40*75 см
Об'ємна вага 34 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 950 ₴







