Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл "Естет No3".
"Естет №3" є вдосконаленою моделлю свого попередника столу "Естет" з однією перевагою, а саме наявністю полички з ДСП під лаки, що дає змогу заощадити робоче місце на столі.
Універсальність (Стол можливий як лівосторонній, так і правосторонній).
На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Тумба на 3 ящики.
Розміри:
- висота 730 мм,
- довжина 1000 мм,
- ширина 500 мм.
Стільниця та каркас із ДСП завтовшки 16 мм.
Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою завтовшки 0,6 мм.
Вариации:
- замок на один ящик
- комплектація колесами
- фасади та торці кришки та надбудови в кольорі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній, Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий з чорним фасадом |
- Ціна: 4 099 ₴



