Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл-транформер "Практик компакт"
Манікюрний стіл-трансформер "Практик компакт" — невеликий практичний і складаний стіл.
Складається з тумби з дверцятами і складаної стільниці.
Обладнаний двома скляними поличками (висота 9 см кожна), завдяки яким лаки та інші необхідні предмети у Вас завжди під рукою.
Стіл можливий як лівобічний, так і правосторонній.Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою.
Розміри:
- висота 730 мм,
- довжина 1000 мм,
- ширина 500 мм.
Стільниця та каркас із ДСП завтовшки 16 мм. Крайка пластикова завтовшки 0,6 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній, Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | з червоним фасадом |
- Ціна: 4 100 ₴



