Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для манікюру "Практик" зі скляними поличками під лак
Манікюрний стіл "Практик" - стаціонарний і практичний манікюрний стіл з дверцятами.
Стіл обладнаний двома скляними поличками (висота 9 см кожна), завдяки яким необхідні предмети у Вас завжди під рукою.
Стіл вирізняється легкістю монтажу (потрібно тільки прикрутити кришку).
Стіл можливий як лівобічний, так і правосторонній.
Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою завтовшки 0,6 мм.
Параметры:
- висота 730 мм
- довжина 1000 мм
- ширина 500 мм
Стільниця та каркас із ДСП завтовшки 16 мм.
Можливі варіації:
- замок
- складана стільниця
- фасади та торці кришки та надбудови в кольорі
- стіл без надбудови
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |
- Ціна: 4 900 ₴




