Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для манікюру "Гуллівер"
Гарний і елегантний манікюрний стіл добре впишеться в будь-який інтер'єр вашого салону.
Він надійний, комфортний і довго слугуватиме вам.
Дуже зручний і легкий у використанні.
Є вбудована тумба з 3 шухлядами та 4 полички.
Корпус виготовлений із якісного ДСП завтовшки 18 мм, й обклеєного пластиковою крайкою товщини 0,6 мм, кришка ж виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 36 мм.
Стіл з вишуканим дизайном і підставкою для ніг.
Кришка обклеєна крайкою завтовшки 2 мм, яка забезпечує міцність торців кришки до пошкоджень.
Поверхня столу стійка до хімічних речовин (лак, розчинник, різні мийні засоби).
Манікюрний стіл у білому кольорі, інший колір під замовлення.
Розміри столу:
- висота 1468/788 мм,
- довжина 1078 мм,
- ширина 500 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 788 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | За бажанням клієнта |
- Ціна: 7 099 ₴







