Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри візка Стандарт+:
- Висота 59 см
- Полиця 38*33 см
- Відстань між полицями 40 см
- Ящик усередині 29*26*12 см
- Візок косметолога Стандарт+ — найнезамінніший атрибут майстра будь-якого профілю.
- Візок косметолога Стандарт+, має 2 полички й 1 висувний ящик.
- Візок пересувний, на пластикових коліщатках. Має напрямні повного висування ящика. Завдяки такому помічнику кожен майстер завжди зможе мати під рукою потрібний для роботи аксесуар.
Транспортується в коробці розмірами 47*40*43 см
Об'ємна вага 20 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Полку для приладдя |
| Колір | Венге |
- Ціна: 2 050 ₴











