Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регулювання висоти за допомогою ручного пульта.
Механічне регулювання положення спинної, ножної частини.
Кут підіймання спинки від 0 до 30о
Кут підіймання ножної частини від 45 до 0о
колеса з блокувальним механізмом.
Довжина шнура: 2,50 м.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 1860 мм |
| Максимальна висота | 890 мм |
| Мінімальна висота | 620 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підголовник | Підголовник в комплекті |
| Спосіб регулювання висоти | Ручний пульт |
- Ціна: 23 300 ₴



