Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна канапа з електрично регульованою висотою. Спинка та ножова частина регулюються механічно.
Міцна та стійка металева основа, плавне регулювання висоти, підіймання крісла за допомогою ручного пульта.
Розкладається до горизонтального положення і складається у формі крісла.
- регульована висота (ручний пульт): 62 – 86 см
- механічне регулювання положення спинки та ножної частини
- металева основа, порошкове фарбування
- кут підіймання спинки від 0 до 55о
- кут підіймання ножної частини від 45 до 0о
- отвір для обличчя
- знімний підголівник/підлокітники
- максимальне навантаження: 250 кг
- довжина шнура: 2,50 м
Розміри канапи: 183х63х86 см
Паковання: 127х67х79 см
Вага нетто: 54 кг
Вага брутто: 72 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Мінімальна висота | 630 мм |
| Максимальна висота | 860 мм |
| Висота | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб регулювання висоти | Ручний пульт |
- Ціна: 24 770 ₴



