Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний візок — незамінний помічник у кабінеті майстра будь-якого профілю.
На візку можна зручно розмістити косметику, необхідні інструменти й аксесуари, препарати, а отже, вона допоможе організувати й роботу майстра, що працює вдома.
Візок обладнаний коліщатками, що допоможе Вам завжди тримати необхідні в роботі предмети під рукою.
Розміри:
- ширина 40 см
- глибина 30 см
- висота 70 см
- відстань між поличками 30 см
Транспортується в коробці розмірами 40*35*28 см
Об'ємна вага 10 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 300 ₴


