Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для манікюру найнезамінніший предмет у кабінеті майстра нігтьового сервісу.
У нас Ви зможете вибрати стандартну модель столу, а також замовити індивідуальне виготовлення манікюрного столу.
Широкий вибір колірної гами!
Стіл Стандарт 2 має дві бічні тумби, з поличками та шухлядами.
Можлива додаткова комплектація поличкою для лаків.
На ніжках.
Параметри тумби: 50*40*61 см
Параметри ящика всередині 40*31*10 см
Висота між тумбочкою та стільницею 12 см
Об'ємна вага 70 кг, транспортується 3 місцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Особливості | Наявність дверки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | За бажанням клієнта |
| Матеріал | Білий |
- Ціна: 6 599 ₴



