Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний пересувний столик із шухлядами — найкращий помічник кожного майстра.
Столик легкий, обладнаний металевими коліщатками.
Має стильний дизайн.
Матеріал — ламіноване ДСП.
- Висота ящика 10 см
- Параметри ящика всередині: 36*36*10 см
- Бортик 6,2 см
- Висота пілочки в тумбі 12 см
Транспортувальні параметри паковання 45*40*75 см
Об'ємна вага 34 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 450 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Кількість коліщат | 4 |
| Ширина | 450 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Коліщатка |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
- Ціна: 2 830 ₴




